spacer spacer
kapat
facebook mail
spacer
DUYURU: Sitemizdeki dizilerin video kaynaklarını daha yüksek çözünürlüklü seçeneklerle değiştirmekteyiz. Bu sebeple ara ara bazı videolar açılmayabilir. En kısa sürede tüm dizilerin eksik ve kalitesi çözünürlüklü videoları güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yabancı Dizi İzle


The Blacklist 5. Sezon Ne zaman Başlıyor.

NBC kanalının en çok izlenen Suç, Gerilim dizisi The Blacklist 5. Sezon Ne Zaman?

 

Onay haberi geldi. Heyecan dorukta. Hem ülkemizde hem de bir çok ülkede oldukça çok izlenen dizi’den onay geldi. NBC kanalının en çok izlenen dizileri arasında yer alan dizi 22 bölümlük yeni sezon ile izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kadrosuna yeni isimleri katmayı düşünen yapımın başrollerini James Spader ve Megan Boone paylaşıyor bildiğiniz üzere. Henüz dizi 4. sezonu için sezon finali yapmadı. 18 mayıs 2017 tarihinde Mr Kaplan adlı bölüm ile dördünü sezona vede edecek olan dizi 4. sezonunda büyük bir gerileme yaşamış olsa da hala izlenme sayıları yüksek. 1.03 izlenme reyting puanı ile bölüm başına ortalama 6 – 7 milyon izleyici toplayan dizi için artık geri sayım başladı. The Blacklist 5. Sezon Ne Zaman? soruları popüler sorular arasında yer almaya başladı.

 

Dizi 5. Sezon onayı almasına aldı ancak diziden gelen resmi bilgiler bir hayli kısıtlı. Yeni oyuncuların da diziye dahil edileceğini söyleyen NBC kanalı 5. sezonu için muhtemelen Eylül Ekim aylarını düşünüyor. (2017 tabiki)

Resmi güncelleme henüz gelmedi ancak burayı her resmi bilgi de güncelliyor olduğumuzu hatırlatırız. Bizi sosyal medyadan takip ederek bu haberlere ilk ulaşabileceğinizi de unutmayın deriz, Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile…

Fragman:

Eklenme Tarihi: 26-09-2017